ABOUT US

ABOUT US

Jediným spoločníkom a konateľom spoločnosti G VISION s.r.o. je JUDr. Vladimír Gürtler.

Základné pravidlo dnešného sveta je: Neverte všetkému, čo si o niekom alebo niečom (napr. o nejakom produkte) prečítate LEN na webe.

Týka sa to aj mojej osoby a preto neverte všetkému, čo ste si o mne prečítali na webe. 95 % článkov o mojej osobe napísaných na webe sú fabulácie a kompilácie rôznych novinárov (blogerov), ktorí v záujme zvýšenia čítanosti ich článkov alebo z iných špecifických dôvodov, sa neštítili v článkoch klamať, zavádzať a spájať vzájomne nesúvisiace osoby alebo záležitosti. Ale čo už. Môžte sa s týmito osobami, resp. redakciami súdiť na slovenských súdoch roky, ale čo už bolo na webe, zanechalo stopu, ktorú dočista nevyčistí ani rozsudok Najvyššieho súdu Slovenskej republiky potvrdzujúci, že Vaša žaloba bola oprávená.

Kedže som v minulosti intenzívne pracoval a stále pracujem ad hoc v oblasti public relation, „vedel by som hovoriť, ako vznikajú rôzne články na webe a čo je častokrát ich cieľom…“. Bližšie Vám to však objasním pri osobnom stretnutí, kedže nie všetko je vhodné v dnešnej dobe publikovať na webe.

Dlhé roky poskytujem právne služby ako advokát. Zároveň som participoval a stále participujem na rôznych PR kampaniach a pričuchol som aj k politike.

Ad hoc poskytujem aj poradenstvo v politickom marketingu. Spolupracujem so špičkovými daňovými poradcami.

I am a political campaign communication expert (including very special guerrilla and street marketing matters).

I can provide you services in negative political advertising, political psychology, mass communication and politics, news media and conspiracy theory, election and political campaign communication.

Following my practical experiences I can help you as well in the process of founding and managing your new media portal.

I can more explain and clarify to you all your questions personally, so do not hesitate to call me + 421 911 177 007 (Slovakia) to arrange the meeting.

WhatsApp, Signal, Telegram as well or send me an email: advokat@gurtler.sk

Communication languages: English, Spanish, Slovak, Czech

Kto som podľa stručného životopisu

Spoločnosť G VISION s.r.o. tak predovšetkým, nie však iba prostredníctvom osoby JUDr. Vladimíra Gürtlera vie poskytnúť služby v oblastiach právneho a daňového poradenstva, poradenstva v oblasti public relation a politického marketingu.

Komentáre